ALGON PLUS – AUTO, a.s.

ALGON PLUS – AUTO, a.s.

ALGON PLUS - AUTO, a.s. - rozšířili jsme se pro Vás.

Od června roku 2011 se autorizovaným prodejcem a servisem osobních a užitkových vozů Opel stala v Plzni, na Rokycanské tř. 90, akciová společnost ALGON PLUS - AUTO.

ALGON PLUS - AUTO, a.s. tak navazuje na činnost společnosti AUTOSALON PLZEŇ spol.s r.o., která se aktivitami spojenými se značkou Opel zabývala již od roku 1992.   

Moderní areál provozovny v Plzni se nachází na strategickém místě, a to na Rokycanské třídě 90 v Plzni směrem na Prahu.

Od května 2013 jsme pro Vás otevřeli autorizovaný servis OPEL také v Karlových Varech, Chebská 113 u TESCA a od září 2015 je zde autorizován i prodej vozů OPEL.

NOVĚ od května 2018 jsme pro Vás otevřeli autorizovaný servis OPEL také v Tuklatech 186, Úvaly u Prahy.

 

Servisní tým tvoří zkušení technici a mechanici, kteří se neustále systematicky vzdělávají ve školícím středisku. Ke své práci používají nejmodernější diagnostiku, techniku a vybavení firem GM - OPEL, KENTIMPEX, BOSCH, SUN, SIEMS & KLEIN.

 

Sehraný prodejní tým nejenže pomůže zákazníkovi vybrat ten nejvhodnější model vozu včetně doplňků, ale navíc mu i kvalifikovaně poradí jak vůz financovat, pojistit a také zabezpečit proti krádeži.

Díky špičkové práci se námi dodané vozy OPEL na českých silnicích opravdu nedají přehlédnout.

ALGON PLUS - AUTO, a.s. je společnost s finančním zázemím a dlouholetou zkušeností se značkovým prodejem a servisem vozidel několika značek. Působíme také v Chebu, Sokolově, Mariánských Lázních a Karlových Varech. Další informace najdete také na: www.algon.cz
 

 

 

 

 

 

Kontaktní formulář
Preferovaná pobočka

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE